שירותי תרגום

תרגום לחברותשירותי תרגום

אנו מעניקים שירותי תרגום לחברות ולגופים המובילים במשק. שירותי התרגום לחברות ניתנים בהתאמה מלאה לצרכיי הלקוח.
אנו מציעים שירות מהיר ומקצועי בכל התחומים ותרגום של כל סוגי המדיה – תחומי תרגום.
שירותי תרגום המקצועיים שלנו מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם המכירים את הטרמינולוגיה והמינוחים המקצועיים לפי הדרישות המקובלות בענף.

תרגום אקדמיים

trans-that.co.il היא חברת תרגום מובילה בישראל המציעה שירותי תרגום אקדמיים,תרגום טכני ושירות תרגום משפטי. ניתן למצוא אצלנו גם שירותים המיועדים לאנשי מחקר וסטודנטים. דרישות התרגום למטרות אקדמאיות הם ייחודיות ומשתנות בין תחומי הלימוד והמחקר השונים. במהלך התרגום אנו מעניקים ערך מוסף ודגש למונחים המקצועיים.
ניתן להזמין אצלנו שירותים לצרכי מחקר ולימוד במגוון תחומים שונים. החל ממדעי הרפואה וכלה במכטרוניקה.

שירותי תרגום לעסקים ויחידים

עסקים ולקוחות פרטיים נדרשים לשירותי תרגום ייחודים לעסקים. אנו מעניקים לעסקים שירות מקצועי ויחס אישי ייחודי. נשמח לקחת חלק בתרגום סרט התדמית שהפקתם, תרגום חוזי העסקה ואפילו תרגום קורות חיים שלכם. אנו נוכל לבצע תרגום לאתר האינטרנט של החברה שלכם ואפילו לכרטיסי הביקור של העובדים.

  שירות בהתאמה לדרישות וצרכי הלקוח

שירותי תרגום הם מקצוע חשוב ואפילו סוג של אומנות. אנו ב Trans-that (מבית חברת בסט אדוויס שוקי הון  בע"מ) מבינים שתרגום מסמך זו עבודה חשובה ומהותית ולכן אנו עושים את הכל כדי שהתרגום יגיע אליכם באיכות הגבוהה ביותר.
אצלנו כל לקוח זוכה ליחס אישי, תרגום מדויק, אמין ומקצועי בשפות שונות. אם הנכם זקוקים לתרגום מהיר, תרגום לסרט, תרגום כתבה עיתונאית או מאמר אקדמי, אצלנו תקבלו את כל שירותי התרגום במהירות, יעילות ומקצועיות.

אצלנו תוכלו לקבל תרגומים במגוון שפות והכל במחירים תחרותיים, באיכות ללא תחרות ועם שירות אישי ומסור. נסו אותנו ולא תתאכזבו.

Trans That (מבית חברת בסט אדוויס שוקי הון בע"מ) חברת התרגום הטובה והיעילה בארץ עם מיטב המתרגמים המקצועניים שלנו! 

לקבלת הצעת מחיר אנא השאירו פרטים כאן או חייגו למספר 03-6706616 המצורף ונשמח לעזור בתודה צוות Trans That.