תרגום לרומנית | תרגום מרומנית

ב-Trans-That יתרגמו את המסמכים שלך מאנגלית לרומנית, מתרגמים מקצועיים דוברי השפה הרומנית שפת אם שהשפה הרומנית שגורה בפיהם.

תרגום מעברית לרומנית

תרגום לרומנית | תרגום מרומניתרומנית (Română; היא שפה רומאנית מזרחית מתוך קבוצת השפות הרומאניות ("לטיניות") של משפחת השפות ההודו־אירופיות. בדומה לשאר השפות ממשפחה זו, הדקדוק הרומני מושפע במידה רבה מהשפה הלטינית. ההשפעה הלשונית של הלטינית על השפה הרומנית מקורה בתקופה בה שלטו הרומאים על חבל ארץ זה.

ב-Trans-That נוכל לבצע תרגום מסמכים וטקסט בכל צמד שפות הדרוש לך: תרגום מרומנית לעברית, תרגום מעברית לרומנית, תרגום מרומנית לאנגלית ותרגום מאנגלית לרומנית.

תרגום לרומנית

ריכוזי האוכלוסייה הגדולים הדוברים רומנית נמצאים ברומניה ובמולדובה: 17 מיליון בני אדם ברומניה הם דוברי רומנית, ושלושה מיליון במולדובה. בסיסו של האלפבית הרומני הוא האלפבית הלטיני בתוספת כמה אותיות ייחודיות לשפה הרומנית. בעבר כתבו דוברי הרומנית באלפבית הקירילי ובו השתמשו גם במולדובה תחת השלטון הסובייטי. אוצר המילים הרומני מכיל מילים רבות השאולות מן השפות הסלאביות, הלטיניות, הטרום־רומניות כדוגמתדאקית, מיוונית מודרנית, הונגרית ותראקית.